Aktualności

Pierwszy zespół KS Falubaz Zielona Góra wybiera się w daleką podróż do Głubczyc gdzie rywalem Zielonogórzan będzie beniaminek rozgrywek III ligi grupy 3 Polonia Głubczyce.
Poloniści w zeszłym tygodniu zdobyli pierwsze punkty w rozgrywkach, pokonując dość niespodziewanie na wyjeździe Pniówka Pawłowice Śląskie 0:2. Obie bramki dla gości padły po stałych fragmentach gry, było w nich też sporo piłkarskiego farta, ale nie od dzisiaj wiadomo, iż w piłce seniorskiej liczy się to co w sieci. 
Falubaz w dwóch ostatnich spotkaniach nie przegrał (Stilon 1:1 KSF, KSF 0:0 Skra), co prawda są to tylko i aż remisy, najważniejsze jest to, że w grze Zielonogórzan, zwłaszcza w obronie było widać dużą jakość, a kryzys można chyba uznać za zażegnany.  Spotkanie dwóch sąsiadów z dolnych rejonów tabeli można określić mianem spotkania o 6 punktów, bądźmy dobrej myśli oraz trzymajmy mocno kciuki, aby daleka wyprawa była udokumentowana zwycięstwem.

Polonia Głubczyce - KS Falubaz Zielona Góra - 23.09.2017 godz. 13.00 - stadion w Głubczycach.

Pomimo tego, że seniorzy rozgrywają swój mecz na wyjeździe, to bardzo dużo będzie dziać się na obiektach MOSiR w Zielonej Górze. W sobotę wszystkie flagowe drużyny naszej Akademii rozgrywać będą swoje domowe spotkania. W jednym czasie, obok siebie będą odbywać się dwa spotkania CLJU19 Falubazu podejmie na 'Dołku' w debrach województwa lubuskie Wartę Gorzów, natomiast CLJ U17 rozegra mecz z MOSiR-em Opole na stadionie lekkoatletycznym. Mecze te rozpoczną się o godzinie 12.00 w sobotę 23.09.2017. Po ostatnich porażkach liczymy na komplety punktów zarówno juniorów starszych jak i młodszych.

CLJU19 - KS Falubaz Zielona Góra - Warta Gorzów - 23.09.2017 godz. 12.00 - Sulechowska 37, Zielona Góra - stadion 'Dołek'

CLJU17 - KS Falubaz Zielona Góra - MOSiR Opole - 23.09.2017 godz. 12.00 - Sulechowska 37, Zielona Góra - stadion lekkoatletyczny 

Godzinę po rozpoczęciu wyżej wymienionych spotkaniach, pierwszy gwizdek na boisku Amelii 1 (ul. Urszuli) rozpocznie zmagania w lidze CLJU15, gdzie KS Falubaz Zielona Góra podejmie młodzież ekstraklasowego WKS-u Śląska Wrocław.

CLJU15 - KS Falubaz Zielona Góra - Akademia Piłkarska Śląska Wrocław - 23.09.2017 godz. 13.00 - Urszuli, Zielona Góra - boiska kompleksu treningowego Amelii 1.

Na spotkania naszej młodzieży w Zielonej Górze serdecznie zapraszamy, śledźcie również na bieżąco poczynania naszej ekipy seniorów. #mocnirazem !!

Patryk Czubak