Aktualności

Wicemistrzem Województwa Lubuskiego w kategorii Młodzik została drużyna UKP Falubaz Zielona Góra - rocznik 2004. Po zaciętym dwumeczu padł remis 4-4 (1 mecz 3:4, 2 mecz 1:0). Wielkie brawa za duży sukces należą się naszym zawodnikom i trenerowi. 
"Ciężka praca doprowadziła nas do finału wojewódzkiego. Celem oczywiście było zwycięstwo, a zabrakło bardzo niewiele. Drużyna Progresu postawiła nam wysoko poprzeczkę, szczególnie w pierwszym meczu.Niestety strat nie udało się odrobić. Mimo wszystko wielkie brawa za walkę, za zaangażowanie i za próbę odrobienia strat. Udało się doprowadzić do remisu, ale niestety bramki na wyjeździe zdecydowały o mistrzostwie. Bardzo chciałbym tutaj pochwalić mój zespół i podziękować za walkę do końca, za to że od 0:4 doprowadziliśmy do wyniku 4:4. Chłopcy pokazali, że są świetnym zespołem i na boisku potrafią tworzyć wspaniałą grupę! Na pewno ten mecz zostanie na długo w naszych głowach. Jeszcze raz wielkie gratulacje dla chłopców za drugie miejsce. Podziękowania należą się także rodzicom, którzy byli z nami na każdym meczu, wiernie nas wspierali i nam kibicowali." - powiedział trener.
Skład drużyny: Kozak Dominik, Przybyła Eryk, Dawcewicz Kacper, Wnorowski Kacper, Stachowski Oktawian, Jabłoński Szymon, Ciężki Jakub, Helit Kacper, Lubieniec Bartosz, Dytko Mateusz, Jakuć Oliwer, Kolasiński Wiktor, Szałęga Kamil, Fedko Zenon, Maliszewski Wiktor, Jaroni Adrian, Fórmaniak Łukasz, Kowalski Adam.

Trener: Mateusz Tomys