Aktualności

Plan treningów na tydzień 16.04-20.04.2018 r.

Poniedziałek

Boisko przy ul. Amelii

17.00 - 18.30  grupy „Trampkarz” oraz „Młodzik”

17.00 - 18.30 grupa „Żak”

Boisko, ul. Botaniczna

17.00 - 18.30 „Orlik” wszystkie grupy

Boisko trawiaste w Chynowie

17.00 - 18.00 grupa „Naborowa” 

18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”

Boisko przy SP-22 

15.30 - 17.00 grupa szkolna z SP-18

17.00-18.00 grupa „Naborowa”

18.00-19.15 grupa „Skrzat”

Boisko, Oś. Pomorskie

17.00-18.00 grupa „Naborowa”

18.00-19.15 grupa „Skrzat”

Niwiska

14.00-15.30 grupa szkolna

Wtorek

Boisko trawiaste w Drzonkowie

16.45 - 18.15 grupa „Żak” 

18.15 - 19.45 grupy „Trampkarz” oraz „Młodzik”

Dodatkowo -TRENING BRAMKARSKI !!!

17.30-18.15 zawodnicy z grup „Trampkarz” i „Młodzik”

18.15 - 19.00 zawodnicy z grup „Żak” i „Orlik”

Boisko „Orlik” w Raculi

17.00 - 18.00 grupa „Naborowa”

18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”

Boisko „Orlik” w Zawadzie

16.30 - 18.00 grupa młodsza

18 15 - 19 45 grupa starsza

PRZYLEP-boisko przy szkole

15.15 - 16.30 grupa „Żak”

Środa

Boisko przy ul. Amelii

17.00 - 18.30  „Orlik” wszystkie grupy

17.00 - 18.30 grupa „Żak”

Boisko trawiaste w Chynowie

17.00 - 18.00 grupa „Naborowa” 

18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”

Boisko przy SP-22 

15.30 - 17.00 grupa szkolna z SP-18

PRZYLEP-boisko przy szkole

15.15 - 16.30 grupa z Przylepu

Czwartek

Boisko przy ul. Sulechowskiej

16.45 - 18.15 grupy „Trampkarz” oraz „Młodzik”

Boisko trawiaste w Drzonkowie

17.00 - 18.30 „Orlik” grupy  IV V VI !!!

18.30 - 20.00 „Orlik” grupy I II III !!!

Boisko „Orlik”, ul. Wyspiańskiego (przy szkole)

17.30-19.00  „Skrzat” grupa biała

Szkoła w Niwiskach

14.00 - 15.30 grupa szkolna

PRZYLEP-boisko przy szkole 

15.15 - 16.30  grupa z Przylepu

Boisko „Orlik” w Zawadzie

16.30 - 18.00 grupa młodsza

18.15 - 19.45 grupa starsza

NOWE LOKALIZACJE

Boisko „Orlik” przy SP- 22 

17.00 - 18.00 grupa „Naborowa” (rocznik 2012 i młodsi) 

18.00 - 19.15 grupa „Skrzat” (roczniki 2010 i 2011) 

Boisko „Orlik”, Oś. Pomorskie przy SP- 21 

17.00 - 18.00 grupa „Naborowa” (rocznik 2012 i młodsi )

18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”(roczniki 2010 i 2011) 

Piątek

Boisko trawiaste w Drzonkowie

16.45 - 17.45 grupa „Naborowa”

16.45 - 18.00 grupa „Skrzat”

18.00 - 19.30 grupa „Żak” oraz „Skrzat”-grupa biała

Boisko przy ul. Amelii

17.00 - 18.30 grupy „Trampkarz” oraz „Młodzik”

Boisko przy ul. Botanicznej

16.45 - 18.15 „Orlik” grupy  I II III !!!

18.00 - 19.30 „Orlik” grupy IV V VI !!!

Pozdrawiamy, trenerzy !!!