Aktualności

Plan treningów na tydzień 10.04-13.04.2018 r.

UWAGA ZMIANY !!!

Wtorek
Boisko trawiaste w Drzonkowie
16.45 - 18.15 grupa „Żak”
18.15 - 19.45 grupy „Trampkarz” oraz „Młodzik”

Dodatkowo -TRENING BRAMKARSKI !!!
17.45 - 18.15 zawodnicy z grup „Trampkarz” i „Młodzik”
18.15 - 19.00 zawodnicy z grup „Żak” i „Orlik”

Boisko „Orlik” w Raculi
17.00 - 18.00 grupa „Naborowa”
18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”

Boisko „Orlik” w Zawadzie
16.30 - 18.00 grupa młodsza
18 15 - 19 45 grupa starsza

PRZYLEP-boisko przy szkole
15.15 - 16.30 grupa „Żak”

Środa

Boisko przy ul. Amelii
17.00 - 18.30 grupa „Orlik”
17.00 - 18.30 grupa „Żak”

Boisko trawiaste w Drzonkowie
17.00 - 18.30 mecz sparingowy grupy „Trampkarz”- ZAWODNICY POWOŁANI !!!

Boisko trawiaste w Chynowie
17.00 - 18.00 grupa „Naborowa”
18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”

Boisko przy SP-22
15.30 - 17.00 grupa szkolna z SP-18

PRZYLEP-boisko przy szkole
15.15 - 16.30 grupa z Przylepu

Czwartek

Boisko przy ul. Sulechowskiej
16.45 - 18.15 grupy „Trampkarz” oraz „Młodzik”

Boisko trawiaste w Drzonkowie
17.00 - 18.30 „Orlik” grupy IV V VI !!!
18.30 - 20.00 „Orlik” grupy I II III !!!

Boisko „Orlik” w Raculi
17.00 - 18.30 „Skrzat” grupa „Biała”

Szkoła w Niwiskach
14.00 - 15.30 grupa szkolna

PRZYLEP-boisko przy szkole
15.15 - 16.30 grupa z Przylepu

Boisko „Orlik” w Zawadzie
16.30 - 18.00 grupa młodsza
18.15 - 19.45 grupa starsza

NOWE LOKALIZACJE

Boisko „Orlik” przy SP- 22
17.00 - 18.00 grupa „Naborowa” (rocznik 2012 i młodsi)
18.00 - 19.15 grupa „Skrzat” (roczniki 2010 i 2011)

Boisko „Orlik”, Oś. Pomorskie przy SP- 21
17.00 - 18.00 grupa „Naborowa” (rocznik 2012 i młodsi )
18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”(roczniki 2010 i 2011)

Piątek

Boisko trawiaste w Drzonkowie
16.45 - 17.45 grupa „Naborowa”
16.45 - 18.00 grupa „Skrzat”
18 00 - 19 30 grupa „Żak”

Boisko przy ul. Amelii
17.00 - 18.30 grupy „Trampkarz” oraz „Młodzik”

Boisko przy ul. Botanicznej
16.45 - 18.15 „Orlik” grupy I II III !!!
18.00 - 19.30 „Orlik” grupy IV V VI !!!

Pozdrawiamy, trenerzy !!!