Aktualności

Mija kolejny tydzień, co oznacza, że przed nami kolejny weekend na boiskach z udziałem Naszych drużyn!!

I zespół zagra na swoim stadionie przy ulicy Sulechowskiej 37 - 'dołek' w sobotę, przeciwko zawsze groźnemu Rekordowi Bielsko-Biała. Zielonogórzanie od 5 spotkań są niepokonani, ostatnio wygrali na wyjeździe z rezerwami Miedzi Legnica 0:2. Miejmy nadzieję że świetna passa będzie trwać dalej, a Nasi piłkarze zdobędą komplet punktów na swoim stadionie. Co zaowocuje kolejnym awansem w tabeli. KSF obecnie zajmuje 11 miejsce, natomiast Bielszczanie mają na koncie 15 punktów, są na miejscu wyżej i wyprzedzają Falubaz o 2 punkty.
Na to spotkanie przygotowane zostały specjalne bilety dedykowane, oraz plakaty meczowe. - Dziękujemy Balkan-ca!

CLJ U19 - Zespół Trenera Góreckiego udaję się na mecz wyjazdowy do Lubina. Przeciwnikiem będzie miejscowe Zagłębie, a więc jedna z najlepszych Akademii Piłkarski w kraju. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o 15:30. Młodzi zawodnicy KS Falubazu po ostatnim, delikatnie mówiąc nie najlepszym występie, postarają się zrewanżować, oraz pomimo wysokiej klasy rywala przeciwstawić się Miedziowym.

CLJ U17 - Już w piątek o 11:00 na boisko w Legnicy wybiegną jedenastki Miedzi i Falubazu, w ostatnim spotkaniu zawodnicy trenera Siemińskiego długo walczyli jak równy z równym z Zagłębiem Lubin, ostatecznie ulegając 2:4 na własnym stadionie. Czy młodzi Zielonogórzanie pójdą w ślady pierwszego zespołu i rozprawią się z Legniczanami? Na to liczy i czekamy na wynik spotkania!!

CLJ U15 - Na daleki wyjazd wybiera się drużyna najmłodszych przedstawicieli CLJ, swój mecz rozegrają przeciwko MKS Żory. Przeciwnik jak najbardziej w zasięgu naszych młodych adeptów, liczymy na rehabilitacje po ostatnim spotkaniu oraz komplet punków! KSF wyjeżdża na mecz już w piątek, aby być optymalnie przygotowanym do sobotniego starcia! Początek o  godzinie 13:00.

Zespół Rezerw występujący w A-klasie po ostatnim okazałym zwycięstwie liczy na podtrzymanie świetnej passy. Mecz co prawda na wyjeździe, ale w Zielonej Górze z lokalnym rywalem Chynowianką Zielona Góra. Trzymamy kciuki!! Rozpoczęcie spotkania w sobotę o godzinie 15:00.

#mocnirazem #wspierajKSF #WszyscyNaMecz

Patryk Czubak